האלה טיולי מדבר נוסדה ב-1996 ע"י אטיאס עזר, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הטיולים בארץ ישראל שהוא כל כך אוהב. עם השנים והניסיון הרב שהצטבר הרחיבה החברה את פעילויותיה ומקצעויותה. רכבי שטח מתקדמים, משאיות סאפארי, ג'יפים, טומקארים וכיום טיולי האלה היא חברת טיולי שטח מגוונת ומושלמת.

טיולי האלה תשמח לצאת אתכם לטייל בכל רחבי הארץ. מהמכז לצפון דרך מדבר יהודה. החברה מתמחה בכל פעילויות השטח והאתגרים. טיפוס וגלישת מצוקים, טיולים בטבע, טיולים בנהיגה עצמית, אומגת רחיפה, גשר חבלים, ימי גיבוש לחברות, פריסות בשטח ואירועים בטבע.

אחד החוזקות שלנו הוא שהחברה מבצעת בעצמה כ-90% עד 100% מהמשימות בכל פעילויות. זהו יתרון גדול שאנו מספקים את כל הידע, הניסיון, הציוד והקישורים בכדי להציע אירוע מושלם לפי רצונותיו וחלומותיו של הלקוח ... זה פשוט הטבע שלנו. 


בטבע של טיולי האלה מגוון מרשים של פעילויות אנדרנלין מרגשות. 
מציעים 
רכבי שטח ספארי בני 30 - 45 מקומות ישיבה. מושלמים לקבוצות בטיולי שטח של חברות, בתי ספר, ישיבות, אולפנות ותנועות נוער. בטבע שלנו גם הקפדה על בטיחות המטיילים, ציוד תקין, אישורים ומעטפת ביטוחית מלאה. 

בהאלה טיולי מדבר כל אחד יכול לבחור
חשקה נפשכם לצאת לטבע? שמחים להציע טיולים רגליים, טיולי אופניים, 
טיולי ג'יפים, טיולי טומקאר וטרקטורונים, טיולים בספארי.
לחברות אנו עורכים אירועים בטבע, סדנאות אירגוניות, ODT, משחקי ניווט, טיפוס חבלים, פריסת ארוחת מלכים .... ובעיקר שילוב שכל אחד מהמרכיבים האלה.

לחברה מערך לוגיטסי מושלם הכולל ציודי חשמל וגנרטורים, מטבח שטח מאובזר, ציוד לינת שטח במאהלים, שירותים ניידים בקרון מפואר... רק תבקשו. הידע, הניסיון והביצוע הם תוצרים של אהבת הארץ. טיולי האלה - כי הארץ טובה מאד
 אטיאס איתן

טיולי האלה ... כי טובה הארץ מאד

רוצה לצאת לטיול-חוויה-האתגר הגדול הבא שלך ? מלא פרטים