טובים השניים מן האחד! ידוע כי צוות מגובש יכול להגיע להישגים טובים יותר מאשר אנשים בודדים ועבודה בהרמוניה תיתן את מירב התפוקה באווירה תומכת ובונה.
אנו מציעים ימי גיבוש וסדנאות לפיתוח כישורים צוותיים שהם חלק ממערכת, הבאה לתת מענה ליצירת סביבה אחידה, מגובשת, תומכת, מחזקת ומשתפת פעולה, של קבוצה.

odt ימי גיבוש נועדו לבנות מסגרת המקיפה את כל אנשי הצוות, מבלי להתחשב בתפקידו ובדירוגו של כל משתתף ביומיום המוכר, יחד עם זאת לאבחן למי יש את הנתונים להוביל את הקבוצה.
במהלך יום הגיבוש נתחלק לקבוצות לקבלת מגוון משימות מאתגרות הן פיזית והן מנטאלית וחשיבתית הטומנות ערכים מובנים, תוך פעילות מהנה.
על מנת להצליח, על הצוות לשתף פעולה, להיות יצירתי, לתת אמון האחד בשני, להכיר האחד את השני, לדעת לקבל חולשות וחזקות של אחרים ועוד...
מניסיוננו, הבאת צוות לפעילות בשטח ומפגש עם אתגרים שלא בשגרה, עורכת מעין היכרות מחודשת בין חברי הקבוצה, גורמת לשיתוף פעולה ביניהם ובעיקר, תורמת לגיבוש ולשיפור הביצועים של הצוות כולו, הן באספקט הפרטי והן באספקט הקבוצתי.
אנו נתאים את מקום וסוג הפעילות לפי בקשת הלקוח וצרכיו. 
את הקבוצות ידריך צוות מנוסה ובהתאם לפעילות נזמין מאמנים אישיים או קבוצתיים ללוות את יום הפעילות.

סוגי פעילויות שאנו מציאים:
משחקי גיבוש
יום כיף המורכב ממשימות שונות חלקן פיזיות וחלקן אתגר מחשבתי. ביום זה נעלה את המוטיבציה  והמורל הקבוצתי וניצור אווירה של שיתוף פעולה ועזרה קבוצתית. פעילות זו תורמת לגאווה הקבוצתית ויוצרת חוויה עוצמתית להמשך העבודה היומיומית של הקבוצה.
חשיבה יצירתית – משחקי חשיבה גדולים
לפעמים האתגר הוא רק בראש וכל אחד רוצה לפעמים לחזור להיות קצת ילד. זו ההזדמנות לשחק בגדול, להפעיל את הראש והחשיבה היצירתית של כל אחד מחברי הצוות וביחד ליצור כיף גדול ואווירה שמחה.
סדנאות בישול אירגוניות
אוכל תמיד מקרב בין כולם ובימים שהכל סובב תוכניות אוכל, אנו מזמינים אתכם להיות הטבחים ליום אחד. נעבור את כל שלבי הבישול, מתכנון המצרכים והצוות ועד עריכת סביבת האכילה והארוחה כולה.
מסע אל עומק הלב - מסע מתגלגל במדבר
המסע משלב התמודדות פיזית ויצירת תלות חברתית בקבוצה.
הזדמנות להינות מנופים עוצמתיים והשקט המדברי. מסע שיתן לכל אחד חוויה אישית וקבוצתית בלתי נשכחים.

צרו קשר ונצא לדרך

סדנאות פיתוח צוות - ODT